• leventloft-bahce-kiralik-10
 • leventloft-bahce-kiralik-01
 • leventloft-bahce-kiralik-02
 • sariyer-lotusevleri-05
 • sariyer-lotusevleri-06
 • leventloft-bahce-kiralik-03
 • leventloft-bahce-kiralik-05
 • leventloft-bahce-kiralik-04
 • leventloft-bahce-kiralik-06
 • leventloft-bahce-kiralik-07
 • leventloft-bahce-kiralik-08
 • leventloft-bahce-kiralik-09
LEVENT LOFT BAHÇE’DE EŞYALI KİRALIK17. KAT KÖŞE DAİRE
Esentepe Mahallesi, Büyükdere Cd. No:201, 34394 Şişli/İstanbul, Türkiye
Kiralandı Sorunuz 
90 m² 1 Oda 1 Banyo 1 Salon 23 17

Loft Bahçe
Sıfır daire
Sıfır eşya
Full eşyalı (Koleksiyon Mobilya)
17. Kat
Köşe 1+1
Panoramik şehir manzaralı
Boş oturmaya hazır
6’şar aylık blok ödemelerle 9.000.- TL
3 kira karşılığı depozito

LEVENT LOFT  ÖDÜLLÜ PROJE

Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan ve Levent’te bulunan Loft Bahçe, 2011 RIBA Ödülü’nü kazanan projeler arasında yer alıyor.

İstanbul’da, kentin merkezi iş alanı olan gelişen Maslak-Levent aksında, loft konseptiyle inşa edilen ilk dönüşüm projesi olan Levent Loft’un devamı olarak Loft Bahçe bu defa “soft loft” konsepti ve iç bahçeleriyle şeffaf bir konut bloğu olarak yükseliyor. Genç ve dinamik bir kent olan İstanbul’da yüksek teknoloji ve yeniliklere yönelmiş kent yaşamının belirlediği gereksinimler bu konsept içinde çözülüyor.

Tasarımın bir parçası olarak saklanmadan bırakılan tesisat, kolon ve kirişleri, brüt beton tavanı ile geleneksel loft yerleşim planında tasarlanan Loft Bahçe, yükselerek kazandığı manzaradan optimum yararlanmak üzere tabandan tavana uzanan tek parça geniş camlarla, yeşillendirilmiş bahçeleriyle yeni ve liberal bir loft ve yaşam anlayışı sunuyor.

Yüksek tavanlar, kesintisiz alanlar, mümkün olduğu kadar az kullanılan duvarlarla, ana yapı strüktürünün ve hatta altyapının gizlenmediği, loft ruhunu taşıyan uygulamada özenli bitişler konutlara farklı bir tarz kazandırıyor. Açık alanlar, kişisel tercihlere göre tanımlanabilir ve tasarlanabilir özgün mekanlarda yaratıcı olma seçeneği sunuyor, ancak “soft loft” konsepti, özellikle yatak odaları için, daha fazla mahremiyet, özel alan anlamına gelen duvarlarla tespit edilmiş sabit bölmelerden yararlanıyor.

Doğa-dostu çözümlemelerle insan ölçeğini koruyarak 23 kat yükselen yapı Boğaz ve kentin panoromik görüntüsünü kapsayan geniş bir İstanbul manzarasına sahip. Çeşitli büyüklük ve tiplerde loft konutlardan oluşan blokta, yansıra bireysel olarak değerlendirilebilecek bahçeler ile açık hava / peyzaj mekanları oluşturuluyor.

Geniş bir yeraltı otoparkına ve depolara sahip olan bina, merkezi havalandırma-ısıtma ve güvenlik sistemleriyle donatılıyor, “akıllı ev” sistemiyle erişim ve kullanım kolaylığı sağlayacak alt yapıyı hazırlanıyor. Çağdaş teknoloji desteği, servis ve yönetim kapasitesiyle yeni bir yaşam biçimi öneriliyor.

Sadece bir konut bloku olarak değil aynı zamanda üst düzey nitelikte sosyal bir alan olarak gelişen Loft Bahçe, kent merkezinde, kolaylaştırılmış ve huzurlu bir gündelik yaşam standardı sunuyor.

LEVENT LOFT BAHÇE Aidata Dahil Hizmetler:

Isınma, soğutma, su kullanımı, (Binada pay ölçer olduğu için +/- kullanım hesabı yapılmaktadır.)

Vale servisi

Misafir otoparkı

24 saat Teknik servis

24 saat Güvenlik

Fitness center

Kapalı havuz

Türk hamamı

Sauna

Buhar odaları

Depo

Aidata Dahil Olmayan Kullanımlar:

Daire içi elektrik kullanımı

LEVENT LOFT BAHÇE Residence Hizmetleri:

Toplantı Odaları

Resepsiyon

Bay & Bayan Kuaför

24 saat Market

Kuru Temizleme

Oto Yıkama

Spa ve masaj hizmeti

Nerede?

Benzer Portföyler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir